Propojení PC a domácího kina

Chtěl bych kupovat domácí kino Sony DAV-S500 a zároveň nové PC ze zvukovkou SB Live5.1 a grafikou ATI Radeon nebo Geforce4. PC i domácí kino bude v jedné místnosti takže se mi nechce kupovat 2 x  6 beden (to už by asi nebylo ono v jednom pokoji 12 beden). Nemáte někdo propojený PC s domácím kinem ? Půjde propojit bedýnky z domácího kina přímo do zvukovky nebo bude muset být propojena zvukovka na vstupy domácího kina ?Jak je výsledný zvuk takto propojeného PC ?Nebo si myslíte, že stačí pouštět DVD filmy jen na výše zmíněném PC propojeném s televizí a domácí kino ani nekupovat. Je nějaký větší rozdíl v kvalitě jak obrazové tak zvukové mezi PC a domácím kinem.Děkuji za každou odpověď.Tom

Odpovědi na otázku

Zdar, rozhodne se rozmysli, jestli chces mit PC a domaci kino v jedny mistnosti. Pokud bydlis a budes bydlet v byte sam, pak ano. Pokud ale jste na to vsecko dva, nastavaji chvile, kdy chce mit jeden klid na hru a druhej chce cumet na nejakej film. Chce to fakt promyslet.Jinak co se reseni tyka, tak ten Blaster ma digitalni vystup 5+1 a ten samej vstup najdes i na jakymkoliv receiveru. Osobne bych ti doporucil koupit nejakej Technics (komponentovej). DVD/CD mechaniku ti obstara PC a pak ti opravdu staci ten receiver co by mel umet Dolby digital/DTS a repro. Jednoduche, prakticke, relativne levne. Obraz ti v pohode obstara ta grafarna pichla klidne jenom cinchem do televize. Vysledek je shodnej s drahym domacim kinem, stejne zalezi jen na tom, jak dobrou mas televizi./Lem

Technics je sice dobry reseni reseni, ale mam to doma a levny to rozhodne neni. Receiver pro 5.1 pod 12000,- asi nesezenes. Zalezi na vykonu beden. Treba by je v pohode utahla i zvukovka.

Nevim proč zvovna technics! Je plno kvalitnich domacich systemu. Nikdy to nebude jako domaci kino. Jednak ta kvalita zvuku a obrazu se neda srovnat. Ale je to levnější a do jisté míry i dostacující.Já mám doma pc se zoltrixem a ten má přídavnej modul s optikou. Koupil jsem si sestavu od sony za 17000 kc a propojil kvalitním optickým kabelem. Stací to, stejnak tech filmu moc neni. Jen větráček od zdroje a procesoru je trochu slyšet. Snaž se to nejak vyřešit, ať tě to taky neštve.Propojiš to a hraje to bezvadně v ramci možností.Otec má domácí kino a tam je to o t řídu vejš. Bohatší zvuk (basi a vejšky, malý zkreslení)Ale myslím si, že je zbytečný cpát 60 000 kc do kina.Kdybys neco potřeboval, rád poradim

nevíte někdo jak to mám zapojit já,když mám na tom systému vstup jen AUX IN a ten je rozdělen jen na levo a pravo

Tak to asi nijak nezapojis. Kdyz to je jenom ve stereu