Propojení ntb

Zdravím všechny. Chtěl by jsem se zeptat jak se dájí propojit dva ntb tak, aby se dely přetáhnout data z jednoho do druhého. Je na to potřeba nějaký speciální kabel ? Nejsem v tomhle moc zkušený.Díky moc Miloš

Odpovědi na otázku

firewire ieee 1394 6-6 pin alebo ieee 1394 6-4pin na jednosmernú prevádzku.
www.alza.sk ...

Nešlo by to přes LAN kabel?,konektor má každý NB .

je šuma-fuk ako ich prepojíš!!
1394 - 1394; alebo !kríženým! lan káblom a následným nastavením ad-hoc siete; alebo priamo cez wi-fi adaptér s nastavením ad-hoc!

Šuma fuk to není,ne každý NB má Fire Wire .

za tým /alebo/ sa písmenká stratili?nemáš 1394 použiješ lan alebo wi-fi