» Poradna » Počítačové sítě

Propojení Notebooku s Televizí

Prosím vás o co nejrychlejší odpověď!Doma mám kabel HDMI který se dá připojit k notebooku (HP Pavilion g7), ale né k televizi (Philips, nevím přesný typ). Po té mě napadlo že bych to mohl připojit k set top boxu (netbox).Po připojení jsme jsem v televizi našel nastavení a vybral jsem možnost ''HDMI''. Bohužel se nic nestalo... Nevíte co je za problém?? Nevíte o nějakém jinačím ''propojovači'', který by to vyřešil? Děkuji

Odpovědi na otázku

Pokud máš na Tv volbu Hdmi,tak proč strkáš kabel do STBoxu a ne rovnou do Tv ??? Takto to nefunguje.

Volbu HDMI mám jen v nastavení set top boxu. Jinak u TV se to nijak s HDMI připojit nedá...

Jo,jenže to co je na STBoxu jsou VÝSTUPY signálu.Ty si zvolíš zda signál z boxu chceš do TV odesílat přes Scart,Hdmi nebo třeba Cinch (pokud je box má).Takže "0" - nelze.

Kdyby jsi zapátral - našel by sis třeba toto:http://avmania.e15.cz/jak-dobre-propojit-televi...

Jsi si jistý, že ten HDMI v Settopboxu je vstup? Řekl bych, že je to téměř jistě výstup.

začni tím, že si vezmeš manuál k televizi a najdeš si, jaké má vstupy.... nebo se podívej osobně, vstupy jsou vzadu, výstupy vpředu nebo na boku, těch si nevšímej