» Poradna » Mobily

Propojení Nokia 3 s tv.

Poradil by někdo jak propojit mobi Nokia 3 s televizí Pananasonic TX-P42G10E.

Odpovědi na otázku

Zajisté to bude vědět návod, který je u Nokie česky a i s obrázky...

A proč by to mělo jít propojit? Co bys chtěl přenášet?

Jinak řečeno pokud o tom nepíšou v návodu tak to samotný telefon neumí....

Proč to chceš propojovat? Pokud ti jde o promítání fotek a videí z telefonu na TV, tak pokud telefon neumí MHL, tak to propojíš tak leda přes Miracast dongle jako třeba tenhle:https://www.ebay.com/itm/WECAST-Wireless-Dongl... - přijde na cca 260 Kč.

Pokud umi televize DLNA tak neni potreba ani Miracast, nevim proc kuli promitani fotek a videi zrcadlit celou obrazovku telefonu na TV

Což jestli umi jste si zajisté přečetl protože typ píše už v zadání.

Vidite, nevsiml jsem si, stara plazma. Tak v tomto pripade na vestavene DLNA a MHL muze zapomenout, a uvedeny dongle je reseni

uvedený dongle je a není řešení na zrcadlení, ne všechny aplikace na androidu ho podporují a zobrazují možnost zrcadlení. po krátké zkušenosti byl tento bazmek vrácen .

Dongle by mel podporovat i DLNA, coz je pro zobrazeni fotek videi postacujici a mozna i vhodnejsi nez zrcadleni obrazovky. Zkousel jste?

Já jsem se teď zadíval na Honor 7S, vychází to v této cenové kategorii nejlíp, za 2799 kč bezrámečkový displej a výkonný procesor

To máte pravdu poměr cena výkon paráda. Hlavně ten bezrámečkový displej.