» Poradna » Mobily

Propojení mobilu s TV

Ahojte, mám kabel s jedním koncem micro USB a druhý HDMI, kt. má sloužit na promítání obrazu z mobilu do TV. Když však kabelem takto mobil a TV propojím a na TV nastavím obraz z příslušného HDMI vstupu, nic se neděje.Nevíte někdo, jestli se promítání obrazu ještě nějak musí nastavit v mobilu?Díky moc předem!

Odpovědi na otázku

Nejde náhodou o externú grafiku? Ak áno, na ňu mobil nemá ovládače

Jedna věc je mít ten kabel, ale druhá věc je ta, zda MHL (Mobile High-Definition Link) podporuje tvá TV a tvůj mobil...https://cs.wikipedia.org/wiki/Mobile_High-Definiti...

A tyky pozor - v TV si to nemůžeš připojit kamkoliv - ale pouze do HDMI portu, který je přímo označen jako "HDMI/MHL".

pokud tvůj mobil nemá MHL, tak ti ten kabel nikdy fungovat nebude a budeš si leda muset za pětikilo koupit třeba EZCast a vzít to bezdrátově.

A nebo bezdrátově zrcadlit obrazovku přes Miracast, ale to ne všechny mobily a televize umí...

taky jsem to řešil,pomohlo zapojit nabíječku 5volt,do dalšího USB portu na tom "kabelu"

hehe, proto tam to usb taky je Bez napájení to nejede