» Poradna » TV, audio a video

Propojení mikrofonu se SmartTV (karaoke)

Zdravím,Mám k TV připojený repráky Logitech Z906 (5.1) přes optický kabel.Rád bych zakoupil nějaký bezdrátový mikrofon, který bych mohl používat jako karaoke. Otevřel bych Youtube a zpíval do mikrofonu a zvuk z obojí by šel z repráků. Lze to tak udělat? Případně jaký mikrofon je k tomu vhodný?

Odpovědi na otázku

V TV to neuděláš, musel by sis koupit nějaký malý mixážní pult, kam bys připojil výstup z televize a z mikrofonu, tam by se ti to smísilo a z něj do reproduktorů.