» Poradna » Mobily

Propojení kabelu od reproduktoru na cinch

ZdravímPotřeboval bych poradit jak napojit kabel od reproduktoru na cinch.Zkusil jsem odstřihnout jednu stranu cinche a sundal jsem izolaci aby koukaly čistě jen drátky a spojil sem je s reproduktorem, ale stejně nic, tak prosím o radu jak spojit kabely s výstupem cinche.

Odpovědi na otázku

Cinch je linkový výstup (nízkoúrovňový), takže na něm ti reproduktor opravdu hrát nebude.

Mám vstupy jen na cinch, jak bych to mohl přepojit ?

Reproduktor, tím myslíš reprobednu, kde jsou jen reproduktory, bez zesilovače? A zapojit to chceš do linkového výstupu (např. výstup zvukové karty)? To nejde, takto to fungovat nebude.

Ano mám čistě repro bednu subwoffer, a druhou mám zapojenou do zesilovače, zesilovač má jen vstupy na cinch, takže tu druhou co mám tak tam zapojená je a funguje, lae tady mám čistě kabely a potřebuju to tam nějak přepojit

Tak i na tu potřebuješ zesilovač.

A nebo to vše zapojit do věže

Bohužel z tvého popisu není vůbec jasné, co máš mám zapojené. Navíc mám pocit, že pleteš dohromady vstupy a výstupy. Vstup je to, kam se signál pouśtí a výstup to, odkud signâl vychází. Takto se nedá řadit, mâlo informací...

na cinche označené Line-In/Line-Out/AUX nemůžeš zapojit klasické reprobedny. Výstup (u Line-Out) je moc slabý, mohl bys na to leda zapojit aktivní bedny co se dělají např. k PC.Cinche označené Line-IN, nebo AUX jsou vstupy, tj. žádný zvuk ti z nich nikdy ven nepoleze.

Input - je vstup IN,z toho signál nedostaneš.Output - je výstup OUT,z tohoto se získává signál,pokud je zařízení v pořádku.

Často je u zesilovačů výstup pro subwofer jen jako Linkový (Cinch), ten SW musí být v tom případě "aktivní" tzn. mít vlastní zesilovač. Ostatní výstupy jsou výkonové - buď šroubovací nebo pérové svorky (přímo pro kabel reproduktoru).Takže s propojením SW na Cinch nic nevyřešíš.

čau takže když z autorádia vyvedu cinch do zesiku a potřebuji cinch ještě do aktivního sobwoferu. tak by mi signál z toho přídavného zesiku neměl vypálit subwofer? ptam se bo kolem mňa prošel jakýsi chytrák. no a ja nemám žádne plánky ani měřáky abych si to ověřil sám. a tak si rád nechám tuhle kravinu vyvrátit. 😉 dík

Opravdu je tak složité pochopit význam slov: "vstup" a "výstup"?! A ještě složitější, že elektromechanické měniče lze zapojit pouze na VÝSTUP nízkofrekvenčního VÝKONOVÉHO zesilovače?!

Chytráček, co jednou držel v ruce časopis pro radioamatéry. Bohužel nic neví a tak neporadí...