Propojení gamepadu v pc s hrou

Ahoj, koupil jsem si gamepad, který lze propojit přes blouetooth s pc. Vše funguje v pořádku. Jen nevím jak a zda-li je to vůbec možné, ale nějak se mi nedaří zapnout gamepad ve hře World of tanks. Nikde jsem to v nastavení nenašel a když zapnu hru a zapnu gamepad, tak tank nereaguje. Prosím o radu.

Odpovědi na otázku

A je snad WoT nebo WoTBliz s tím gamepadem kompatibilní ?

ne každá hra podporuje gamepad

Podpora gamepadu je ve WoT takova polovicata. Mohou s tim byt komplikace. Ma ten gamepad vubec xinput podporu? Jestli ne, ani bych se tim nezkousel zabyvat. Musel bys pouzit nejakou 3rd party aplikaci, premapovat funkce, vyhrat si s tim...