» Poradna » Počítačové sítě

Propojeni dvou PC přes síťovku...

Slyšel sem, že jde propojit 2 PC přes síťovku, mohl by mi někdo z vás tak nějak srozumitelně poradit jak na to?? Moc Dík

Odpovědi na otázku

Kdes to slysel? to jsem jeste nikde neslysel normalne!? Ty typku jeden na co asi sitovka je...na to aby si v ni v zime nosil kapry ucite ne

To jako fakt jde jo? A neděláte si p...

ach jo, prostě nevím jak na to... a proto tu žádám radu, jestli chcete pást takový ptákárny, tak radši nepište....

Abych rekl pravdu, tak nevim co si mam myslet. Kdyz se podivam vpravo tak vidim nejctenejsi clanky a ejhle: hned druhy ma naprosto nesrozumitelny nazev - Zrizujeme malou domaci sit. Asi bude o tom, jak chytat ryby bez prutu a jeste k tomu v obyvaku.

Do obou PC musíš nainstalovat síťovky, propojit UTP kabelem, nastavit IP a je to...

Ani tu IP nastavovat nemusí, nastaví se automaticky..Jinak po jednoduchém dotazu na googlu (jak propojit dva počítače) mi asi jako pátý odkaz vypadl tento:http://www.svethardware.cz/art_doc-0F4D36F2D0129161C...

Ještě by mohl nějakej chytrák poradit jaký síťová kabel. Je totiž více druhů. Totiž jeden má oba konce zapojené stejně a jeden má to zapojení nějak naopak nebo co.

To je jedno, u novějších síťových karet budou fungovat jak přímý, tak křížený kabel..