» Poradna » Mobily

Propojení dvou DVD

Zdravím mam dotaz chtěl bych propojit dva DVD přehrávače. Na jednom bych pouštěl hudbu filmy přes který by šel do televize obraz a druhé dvd propojit aby šel pouze zvuk do beden jde to nějak provést děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Vy chcete synchronizovat 2 dvd přehrávače, aby se stopy spustily zároveň? To je hloupost. Obě dvd vražte do pc, stáhněte obrazovou a zvukovou stopu, spojte je (eventuelně nastavte zpoždění některé stopy) a výsledný film nahrajte na nové dvd (těch 14 Kč obětujete). Nějaká snychronizace 2 přehravačů by byla možná snad jenom tak, že byste měl 2 stejné přehravače a 1 ovladačem byste spustil oba zároveň. Proč to chcete řešit takhle hloupě?

Šlo o to že mam doma 5.1 bedny ale přehrávač už nefunguje ale mam jiný starši plus nové dvd tak jsem to chtěl nějak spustit aby jeden přehrávač sloužil jak zvuk a druhý jako obraz nevadí no byl to jen nápad na využití

No a on ten druhej přehrávač má 5.1 výstup? Pokud jo, proč by zároveň nemohl být připojenej k TV?

Ano má 5.1 ale nelze na něm nic přehrávat je starší a proto jsem ho chtel využit aby přes něho jel zvuk a přes to nové DVD obraz

Tohle bylo ve filmu "Instalatér z Tuchlovic". Tam taky Kohák sledoval dvě TV současně - na jedné mu šel jenom obraz a z té druhé poslouchal zvuk....

Na to zapomeň, tohle nijak smysluplně propojit nelze.

2 DVD s dostatkem HDMI by projit jít měli, ale asi to už nezvládne splnit ty další požadavky...

propojit

DVD přehrávače pochází z doby kdy ještě HDMI neexistovalo..

Jak říkam jen sem to chtěl vše zkusit využit nevadí dám pryč a pořídím nové děkuji všem za odpovědi.

Můžete napsat přesné označení těch přístrojů které chcete propojit? Možná byl špatně pochopen váš dotaz.Podle příspěvku z 16. 08. 2018 16:44 to vypadá, že to druhé je domácí kino a vy ho chcete použít o ozvučení.

Na téhle poradně jsou dotazy čím dál více imbecilní.

Dráte nediv se,protože je nás důchodců a nejen důchodců,kteří na stará kolena mají více času na PC a chtějí se co nejvíce dozvědět. K tomu by měla sloužit tato poradna a pokud je někomu zatěžko radit,ať neodpovídá,protože je stále dost ochotných,kteří mají radost z radosti druhého.Nic ve zlémimbecilní >> zastaralý termín pro osobu středně těžce mentálně retardovanou

Koukam jak jsou tady vsichni vedle jak ta jedle... chapu to spravne ze novy prehravac chcete pouzit k prehravani, k nemu prpojit strary prehravac, respektive DK ktere vyuzijete pouze pro reprodukovani zvuku a obraz chcete do TV.Nemusi to byt nerealizovatelne zapojeni, ale je treba znat typy jednotlivych zarizeni aby se dalo dohledat jakymi vstupy a vystupy disponuji.Samozrejme lepsi by bylo nahradit domaci kino AV reciverem, do nej zapojit repro, DVD prehravac a TV.