» Poradna » Počítačové sítě

Propagace

Zdarec lidi, v první řadě, protože se nemohu dohledat. Je nějakej ajťáckej pozdrav? Nemůžu se ho totiž dohledat:).. Otázka číslo dvě je: Když chci propagovat stránku na FB, ale chci aby se propagovala v jiném státě a ne u nás (jedná se o zahraniční projekt:D) ví někdo prosím pěkně jak na to ? předem díky za odpověď

Odpovědi na otázku

Zdarec prejem v první řadě, aj v druhe řadě, aj v treti řadě.Tvuj dotaz sem proskomal a dohledal. Na adrese :www.bohnice.cz/‎mas dalsi informace.

V první řadě zdravím diváky v druhé řadě, ale samozřejmě i ty v první řadě a třetí řadě.Ajťáckej pozdrav je ono kultovní "FF 3B 06 1A".Odpověď číslo dvě: nejlepší reklama je v TV, na tu čumí všichni, natoč reklamní spot a vrhni. Vrhni ho do všech ugandských (nebo kde to máš) televizí v prime-timu.

Zamrzol si v case, nesledujes web? Dnesny kod je "FB 37 11 1B"

aby to melo smysl, musel bys mit danou stranku anglicky a taky je treba pocitat s tim, ze se pravdepodobne i tak dostane k mene lidem nez si myslis (dosah byva vetsinou cim dale mensi)

Já myslím, že ještě lepší by bylo, kdyby ta stránka byla v jazyce, kterým v té zemi mluví většina lidí, což je třeba v případě té Uragauaye španělština.

No kdesi jsem zahlédl, že němečtí ajtáci se zdraví pozdravem ZIP! A odpověd je FILE! Dá se to i pogooglit.

Otázka číslo jedna se tě vůbec netýká. Na co potřebuješ ajťácký pozdrav, když nejsi ajťák? Otázka číslo dvě, přečti si nápovědu reklamy na FB, nepochybně se tam dočteš, jak nastavit region, kde se má stránka propagovat.

Další pi.to.mec !

Náš adminskej pozdrav do telefonu je "What's down?".