Prop. LCD TV a NB přes HDMI - špatné rozlišení TV

ahoj, mám problém s propojením TV a NB. vše fungovalo v pořádku až do teď. Normálně, když zapojím HDMI, tak se mi zobrazuje jak na TV tak NB stejný obraz. Ale teď, když PC a TV propojím, vypne monitor na NB a na TV se zobrazí špatný obraz. Řekla bych špatné rozlišení nebo málo zobrazovaných barev, a obrazu je na TV vidět jen část. A není to tím, že bych si neuměla nastavit na televizi zobrazení. Nikde jsem nic nenastavovala a neměnila a přesto se mi to stalo. Před tím než se mi to začalo takhle špatně zobrazovat, tak jsem měla spuštěný winamp, hrála hudba a zapnula jsem vizualizaci. Nejdřív to jelo správně i na TV, ale pak když jsem zavřela víko u NB, tak se obraz na TV změnil. nejdřív mi to dělalo pouze při zavření víka. teď už i při otevřeném víku. mám win Vista. A je důležité při samotném propojování obou zařízení, aby byla obě vypnutá? Nebo můžu libovolně HDMI připojovat při zapnutém NB a TV? Děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Nastav si klonovanie displeja na rovnaké rozlíšenie a malo by to ísť

a jak to mám udělat?

V ovládači grafickej karty to pohladaj.

dík, našla jsem to, naklonovala jsem displej a funguje to částečně. když mám propojenou TV a NB a mám při tom otevřené víko NB tak se na TV obraz zobrazuje v pořádku, ale když víko zavřu, zase to skočí na to špatné rozlišení.

tak už jsem to vyřešila. musela jsem nastavit rozlišení pro TV zvlášť při zavřeném víku. Byl to teda výkon, ta okna totiž nebyla na televizi vidět celá a tlačítko "použít" nebylo vidět ani to nešlo nijak posunout. Takže jsem musela mačkat enter tužkou, aby se mi neaktivovalo otevření víka. takže díky za radu