» Poradna » Programy

Promise Array Management

Nevíte, prosím, někdo co to je? Mám to ve složce C:\INSTALL\CNTRLS\PROMISE\PDC20378 Měl by to být nějakej instaler. Ale čeho? Ve složce C:\INSTALL by měly být bonusové programy od prodejce/výrobce PC

Odpovědi na otázku

Ovladac k SATA/Raid/IDE (?) radici od Promise, respektive nejaka s nim souvisejici utilita. Ten radic muze byt do PCI nebo klidne i on-board (tedy jako soucast zakladni desky).

Aha, dík. A jak poznám, že bych si to měl nainstalit? Nebo že by to nainstalovaný bylo? Spolu s tím instalerem jsou v tý samý složce ještě dva ZIPy

Nefunguje Vam nejaky pevny disk nebo opticka mechanika?Potrebujete RAID pole? (Vite, co je to RAID?..)Jakou mate zakladni desku?Temer jiste to instalovat nepotrebujete. Mohl byste take kouknout do tech archivu, jestli tam neni nejake readme.txt apod., ktere by ucel softu vysvetlilo.

Jasně, že vim co je to RAID. RAID je přeci proti hmyzu (pokus o vtip)....Ne nevim, zní mi to jako švédština. Mám Intel Pentium 4 CPU 3,06GHz, 446MB RAM. Veškerej hardware mi myslim funguje, tak jak má. Jen jsem na to narazil ve složce C:\Install a byl jsem zvědavej, cože to tady vlastně všechno mám. Trápí mě spíš zadrhávání TV jak jsem již popsal zde: http://www.zive.cz/poradna/SubChild.asp