Prolomení zabezpečeni WEP

neví někdo jak prolomit zabezpečení Pro bezdrátové sítě WIFI  takzvané "WEP   Wired Equvivalent Privacy"někde jsem četl že je už prolomené .Chytí se sít a ta vyžaduje 5 místný kod ,jedná se hlavně o přístup na internet.

Odpovědi na otázku

Zkus se podivat SEM  je tam nekde i zdrojak na ten program
-cAr-

hajzlíky, co nemají pár korun na zaplacení inetu, a proto kradou konektivitu jiným, vážně miluju. WPA s RADIUSem na vás, hovada.

ja ale za to nemuzu, ze tvoje stara ma kramy a kourit se ji nechce
ja treba nepotrebuju vysavat nejakou konektivitu (pevna je pevna) ale osobne to tem co inkasujou cokoli za wifi a pritom maji sit  v takovem stavu, ze neni problem nasavat, to jinak ani mozna najevo nedas , ze je treba to a to. Na tyhle plati jen kdyz si zacnou stezovat jejich zakaznici a to je pak donuti treba i ktomu WPA + R....
-cAr-

he? léčíš si komplexy?

nemohl bys me poradit co stim ,co si mám stáhnout a jak to použit?

takze musis

                                                                                                                doufam , ze si to trochu pochopil

-cAr-

NIc se tady nezobrazuje ,jenom tak musis.... a doufam atd. takže nevím jestli to někdo vymazal nebo nevím co stím prosím ještě jednou co jsem koukal na ty stránky tak to je většinou asi pro linux ja mam windows zatím dík