» Poradna » Mobily

Projektor vada

Dobrý den, dostal se mi do ruky projektor, který zobrazuje tmavě (nádech červené) a vpravo je světlý pruh. Podle mého je v tom pruhu obraz zobrazen správně. Zde foto http://www.2i.cz/7113f2d80bČím by to mohlo být?

Odpovědi na otázku

Neupadl ten projektor? Me to trosku prijde jako kdyby lampa svitila nakrivo ale zase to by to na druhem rohu bylo daleko vic tmave. Co je to za vyrobce/model ?

To nevím jestli upadl, vypadá to spíš jako jakoby tam někde uvnitř spadl do světla kus folie, která to stíní a jen v tom rohu to jde jak má. Když je obraz tmavý tak už je to problem. Typ je to BenQ PB6100

To víš že někomu spadl a není první, optika je rozhozená a musí se "srovnat" to by doporučoval svěřit servisu. Kdyby tam upadla nějaká fólie do toku světla už by dávno zahořela.

Upadl, optika není seřízena = kontaktuj servis.