» Poradna » Ostatní

Projektor - výběr

zdravím,chci si do své restaurace koupit projektor, který bych napojil na televizi.Zajímali by mě parapetry které by měl takový projektor obsahovat.Jedná se osvětlenou místnost (ne příliš).Technologii - v tom se maliunko strácím DPL nebo LCD - z různých článků jsem vytušil že DPL by měla být kvalitnějšísvítivost - nějakých 1500ANSI lm by bylo dostačující?rozlišení pro připojení televize by bylo zdřejmě svga že? a postačovalo by 800*600 či více?kontrast - nevím co si mám představim pod standartní hodnotou...plátno - conová hladina 3000 - 4000 by byla dostačující?

Odpovědi na otázku

1500 lm je naprosto nedostačující (pro tmavý obývací pokoj to je O.K.)