» Poradna » Mobily

Prohlížeš Chrome na mobilu nereaguje

Dobrý den. Je tomu pár týdnu co se objevil tento problém. Při každém spuštění Chromu se během jedné minuty sekne, vyskočí okno že nereaguje. Buď dám pokračovat a prohlížeč zůstane dál seklý a okno se během chvíle objeví znovu, nebo dám zavřít a pak musím Chrome znovu otevřít. A za chvilku zase nereaguje a takhle stále dokola. Vždy dokážu načíst třeba jednu stránku, ale jakmile se někam přihlásím, po spadnutí aplikace se automaticky odhlásím, takže na něm prakticky nejde nic dělat. Nevíte někdo co s tím? Samozřejmě je varianta celý mobil obnovit, ale to zabere mnoho času a nervů a těchto dvou věcí nemám moc. Takže bych byl rád, kdyby fungovalo i něco jednoduššího. Navíc Chrome používám i na PC a mám zde synchronizováno spoustu věcí jako tisíce záložek, hesla atp. Jinak mám Huawei P8 Lite a Android 6.0. Když tak tedy děkuji moc za odpověďi.

Odpovědi na otázku

Sakra, kdybych si to alespoň po sobě přečetl... Omlouvám se za hrubku, samozřejmě jsem si jí všiml až po odeslání...

Zkusil bych:(České názvy jsem si vymyslel - mám tel. v angličtině)Nastavení - Aplikace - Chrome - Úložiště (Storage) - Spravovat úložiště (manage space)A tam vymazat všechno, co půjde. A cestou zpět ( do sekce úložiště) i cache.To samé udělej i pro Android System WebView.

Zkusil jsem to co jste říkal, ale jen první krok, protože cache byl cestou zpět prázdný a Android System WebView sice zabírá v úložišti nějaké místo, ale nejde s tím nic jakkoli udělat (vymazat, resetovat, nic). A Chrome se dá říct také, protože sice se smažou moje údaje, hesla, záložky a tak. Ale Chrome jako takový ne, protože je nainstalovaný v mobilu už od začátku. Ale ani ten první krok nepomohl, stále se vždy sekne...

No nevím jak to máš nastavené,ale je třeba mít to Chrome aktuální.Tak se podívej do obchod play zda to tak je.

Ano, Chrome mám aktuální.