» Poradna » Web a internet

Prohlížeř nefunguje správně

https://ctrlv.cz/XWewTento screenshot popíše vše. Nevíte co by mohlo být špatně ? Restartoval jsem PC a tohle se stalo..

Odpovědi na otázku

No moc toho nepopsal. Jako že to j malé? Nebo co?1) Nějak se mě nezdá vyhledávací adresa2) Pokud je to malé, tak dejte "ctrl+0". To vynuluje měřítko na 100%3) Evidentně máte zapnuté nějaké doplňky. Nedělají problém, ať už je jakýkoli, oni?

Znovu jsem restartoval počítač a je vše jak má být.Ale děkuji moc za pomoc

Shift+Ctrl+Del v prohlížečiSmaž od počátku věku cache a cookies.Vypni a zapni prohlížeč a zkus to znovu