» Poradna » Počítačové sítě

Prohlizeni mých zpráv jiným uzivatelem

Dobrý den potřeboval bych nutně poradit ohledně čtení zpráv na Facebooku nedávno mi jedna známá řekla že si četla me zprávy na fb s někým jiným ikdyz jsme ji někdo ve skupině chtěl bych vědět jestli jiný uživatel když s ním nemáte skupinu jen ho máte v přátelích může číst vaše zprávy s ostatními přáteli a jestli ano jak tomu můžu zabránit moc děkuji za odpověď je to důležité :/

Odpovědi na otázku

Ne, pokud není někdo ve skupině, tak nemůže číst zprávy nikoho ze skupiny. Tedy i pokud píšeš s jedním člověkem, tak nikdo jiný ty zprávy nevidí.

Dobře díky moc