» Poradna » Programy

Prohlížení fotek přes TV

Mám stařečka Olympus Camedia C1 a nějak mi nejde prohlížení fotek přes telku,i když to foťák umí. Co mám udělat po propojení foťáku s TV ?  Díky.TV mám asi 6 let starý Philips.

Odpovědi na otázku

Ja normalne pripojim fotak k televizi. Televizi prepnu na AV vstup a je to. Fotak si pred tim jeste nastav na PAL.

Psesne tak me to maka taky v pohode

Manuál k foťáku jsem při malování založil tak vtipně, že ho zaboha nemůžu najít.Projížděl jsem všechny kanály včetně AV, takže to bude v tom PALu. Snad to v menunajdu. Za chvíli jdu na Zlatou Tretru, tak si tam něco vyfotím a vyzkouším to večer.Díky