» Poradna » Programy

Prohlížeče

potřeboval bych poradit v microsoft store jsem si chtěl zahrát hru,ale na obrazovce se mi objevil nápis že můj prohlížeč google chrome tuto hru nepodporuje,tak jsem nainstaloval jiný internet explorer a opět se mi objevila ta samá hláška,tak jsem nainstaloval další prohlížeč a zase nic tak se chci zeptat co dělám špatně aby ty hry šly

Odpovědi na otázku

ipnem si: hra je vo flashi. Chrome, FF to nepodporujú (treba addon a aktivovať/povoliť flash). IE (posledné - mám dojem) tiež odchádzajú od flashu.

Jakou hru?

hry jako hiden object adventure,hiden myster, object finding game

Odpověď stejně konkrétní jako dotaz: Jó na to použij nějaký program. Nějaký takový s okýnkama.