» Poradna » Web a internet

Prohlížeč Opera se bez oznámení sama vypne.

Já nevím co se to děje,už se mi to stalo po druhé. Je to nějaký bug? mám otevřených 11 panelů a všechny jsou ze stránek jako je tato a apod. Na žádný porno stránky nechodím a každou podezřelou stránku mi opera detekuje, RAM se pohybuje kolem 2,80 GB z 3,80 GB, a procesor se pohybuje kolem 30%,když používám prohlížeč. Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Občas se mi to taky stává, z neznámého důvodu... Možná zabugovaná verze, u minulých mi to nikdy neudělalo.

A ktera Opera..?Mi to obcas delala ta stara verze 12.18, na nekterych "novejsich" strankach.Nova Opera 62.x zatim bez problemu - az na nektere ovladani, oproti stare verzi.