» Poradna » Programy

Prohližeč Opera (problém s dokumenty Word)

Dobrý den,

používám aktuální prohlížeč Opera a narazil jsem na tento problém. Při pokusu o otevření dokumentu MS Word (*.doc, *.docx) mi prohlížeč hlásí následující: "Pro tuto příponu není registrována obslužná aplikace". S jinými dokumenty nemám žádný problém. Nevíte někdo, jak se dá tento problém vyřešit.

(notebook HP ProBook, Win7, MS Office 2010 CZ)

Děkuji za případně odpovědi.

Odpovědi na otázku

Když je otevíráš z průzkumníka (z plochy, .. prostě odjinud), tak se otevřou samy ve wordu?

Když se ti objeví ten dialog "Pro tuto příponu není registrována obslužná aplikace", měla by tam být možnost "zvolit aplikaci" a "uložit tuto volbu a dialog už nezobrazovat", je to tak?

nastavení-pokročilé volby-stahování.....do pole vyhledat napiš .doc a buď přidat nebo uprav, čím to otevírat