» Poradna » Web a internet

Prohlížeč Maxthon Cloud

Po tom, co seznam.cz přešel z protokolu http na https mi tento prohlížeč verze 4.4.1.5000 v režimu IE odmítá seznam zobrazit. V režimu WebKit zase nefungují některé odkazy, třeba v prgramu televize. Neví někdo kde by mohla být chyba? Díky.

Odpovědi na otázku

Mám verzi 4.4.3.600 a vše funguje dobře včetně odkazů v TV programu i přes WebKit.

Díky, zkusím najít a nainstalovat, ale je mi divné, že když dám kontrolu nové verze, tak mi to hlásí, že mám aktuální. Ještě jednou díky.

4.4.3.600 je zatím jen beta verze.

Tak jsem nainstalil tu verzi 4.4.3.600, ale chová se to stejně. Chyba bude asi někde jinde. Mám NTB Toshiba satellite, a WIN Vista home. Možná je potřeba něco nastavit, ale já nevím co. Poradí ještě někdo? Díky.

Jestli to nebudu příliš vadit, tak bych zkusil poradit znovu já.Je možné, že za to může blokování reklam, tak ho zkusit vypnout...Anebo pro zprovoznění aspoň v IE režimu: v nastavení prohlížeče Povolit standardní zobrazování v IE režimu.

Díky za tip, ale opět nic. Je zajímavé, že stejně se chová Firefox i standardní IE. Zato Chrome zobrazí seznam.cz v pořádku. Jako by u MX chyběl nějaký driver, nebo protokol. Už si vážně nevím rady.