» Poradna » Web a internet

Prohlížeč Google chrom a vyskakující reklama

dobrý den,mám Windows 7 a používám internetový prohlížeč google chrom a během posledních pár týdnů když si otevřu nějakou stránku a chci tam něco udělat (vyplnit, otevřít, atd), vyskočí mi okno s reklamou,a ne 1x ale několikrát .... začátek adresy na té reklamě je www.adash.com a to se pak přesměruje někam jinam a jsou tam hry,reklamy atd .... - tady je kopie adresního řádku .... http://www.adcash.com/ad/display.phpPoraďte mi prosím co mám udělat, co si kde nastavit, hrozně mi to obtěžuje Děkuji moc A.

Odpovědi na otázku

Asi sis něčím zasvinila počítač. Stáhni si MBAM (https://www.malwarebytes.org/), nainstaluj, dej SCAN NOW a po dokončení skenu vymaž, co ti to najde. Pak můžeš MBAM zase odinstalovat.

děkuji,už si to stahuju,tak se ozvu jestli to pomohlo

tak jsem provedla scan a 0 hrozeb nalezeno... co tedy mám zkusit ještě

děkuji za odkaz, ale vůbec tomu nerozumím už jsem kontaktovala svého IT, tak snad to nějak vyřeší ..... děkuji ale moc všem za pomoc A.