» Poradna » Windows (a jiné OS)

Prohlížeč Chrome

Dobrý den prosím vás jaký je rozdíl v prohlížeči Chrome na androidu a na Windows.dekuji

Odpovědi na otázku

Ve Win. snadno chytneš vira v androidu těžko. A řada dalších základních rozdílů.

Tak synci, co vy na to místo mínusů zapojit se do odpovědí. Jistě znáte mnoho rozdílů. Nebo patříte do sorty, která nemá mozek na víc než škodolibost ?Ring volný k tématu

mínusy máš za tu první větugoogle play nemá dostatečnou kontrolu na závadnost aplikací

co po mínusech ty se dávaj za nick. Mám win v ntb a dá se přes chrome ( i v dalších, ale nebyl dotaz na první světovou) snadno chytit na netu obecně řečeno vir, viryMám také Android kde se mi to na těchte stránkách nikdy nestalo. Napsal jsem jen vlastní zkušenost

Přes Chrome chytneš ve Windows vira snadno, přes IE těžko. Ochrana prohlížeče před svinstvem má v IE účinnost 89%, v Chrome 28%.Co z toho plyne? Nic. Stejně nejvíc záleží na tom, na jaké stránky chodíš.

Si myslíš, ale tvé procenta kdoví kde jsi vzal První viry jsem pochytal v IE, nic jiného jsem roky neměl.Pár let otvírám stránky v Sandboxu a je klid. Když nepřijede synek Kid, nešoupne mi do něj flešku co měl v kdejaké díře na koleji. Nebo nejde na net bez ochrany.

Jo a vira chytneš i tu na poradně, z odkazu

ještě že to svinstvo je z drtivé většiny win32, takže mne netrápí...

aha

LOL - protože na mozilla.org žádný mallware není a jinam s IE normální uživatel nechodí?