Programovatelné tlačítko

Dobrý den,měl bych specifický dotaz. Potřeboval bych poradit jestli existuje něco jako programovatelené dálkové tlačítko. Potřeboval bych to na prezentaci. (klasický prezentér mi k tomu nestačí). Prezentace by měla být v takovémhle duchu. Mám počítač který je připojený k obrazovce, webkameře a tiskárně. A za pomocí dálkového zařízení které budu mít v kapse či dlani (aby to nikdo neviděl) po prvním zmačknutí naběhne webkamera, po druhém zmáčknutí mě to vyfotí a po třetím se fotka vytiskne. Popřípadě nějaká jiná metoda, jak by to šlo co nejednoduše zralizovat. Díky

Odpovědi na otázku

Buďto napsat "hloupí" skript např. v Auto IT a spoléhat se na načasování a nebo některý program na vzdálenou plochu z mobilu.Pokročilejší uživatel by si dokázal udělat vlastní prográmek, který by to ovládal přes webové rozhraní a odesílal by např. klávesové zkratky.

Mobilní aplikace mě také napadla. (teamviewer nebo nějaký touchpad) akorá stratím hodně času tím, že se zaměřím na telefon a budu tam něco lovit. Popřípadě tedy nevíte o nějéké aplikaci která by byla více intuitivní? (jestli je placená nebo ne je jedno)

Softwarem Logitech SetPoint si můžeš na jednotlivá tlačítka myši (od Logitechu) nastavit stisky kláves (i s ctrl nebo alt)... K počítači můžeš připojit víc myší najednou, soft Logitechu pak nastavuje každou zvlášť. Dělají i malé bezdrátové modely, tak akorát do kapsy, dosah mají dostatečný a když přelepíš optický snímač, nebude myš chaoticky pobíhat po obrazovce.Buďto budeš přímo ovládat aplikaci, nebo volat makra AutoITu a ten pak může klikat kam mu nařídíš a dělat i poměrně složité operace.

super kouknu na to Děkuju