» Poradna » Web a internet

Programovatelná mapa ČR(Praha) s možností zavádění vlastních bodů

Ahoj všichni, obracím se na vás s pomocí s vyhledáním programu nebo web. aplikace. Potřebuji mapu ČR(zatím mi stačí jen Praha), do které budu podle adres zanášet místa, která se mi následně na mapě zobrazí. V základu se jedná pouze o zobrazení, ale dalších pomocných prvků bych se nebál např.: měření vzdáleností mezi body atd... - jednoduše potřebuju něco jako google maps, ale abych tam mohl zavést XX míst + aby to bylo neveřejné pouze pro mé využití a s možností ukládání( těch míst mam hodně a budou přibývat). Předem děkuji za všechny komentáře i odpovědi! Přeji hezký zbytek dne.

Odpovědi na otázku

API mapy.cz sis prostudoval?

Na to jsem ještě nekoukal, ale kouknu na to :) děkuji za radu :)

Takže:1) Google My Mapshttps://www.google.com/maps/d/- můžeš mít i neveřejné2) pokud potřebuješ víc sofistikovanou práci s mapami a daty, např. v četně vytváření různých výstupů pro tisk, tak je to záležitost GISu - zdarma můžeš mít výborný QGIS, který je zdarma i pro komerční využití a je v češtině.Mrkni sem, co s tím jde všechno provádět:http://training.gismentors.eu/qgis-zacatecnik/

Děkuji za radu :)

Moooc děkuju to od Google je úplně dostačující, jednoduché a přehledné fakt super, tabulku jsem importoval pár kliknutími :3 :))

Ještě se můžeš kouknou na ArcGis Online, nejsem si ale jistý s tím, jaké tam jsou dostupné funkce pro free uživatele.