» Poradna » Mobily

Programování Arduina přes mobil

Dobrý den, má tu někdo zkušenosti s programováním Arduina přes telefon s Androidem? Nyní mám 3 roky starý Lenovo A5000, jenomže ten nepodporuje USB OTG, už jsem zde psal, když jsem vybíral mezi dvěma telefony, zavažuji koupi ASUS Zenfone Max Pro M1, který by tuto funkci měl podporovat. Máte s tím někdo zkušenosti? Mám programovat přes aplikaci ArduinoDroid, nebo víte o nějaké jiné/lepší appce? S jakými problémy se můžu potkat a jak se jim mám vyvarovat?

Odpovědi na otázku

programujte.com

Ale podporuje OTG.

Lenovo A5000 nepodporuje OTG. Jenom jsem četl něco o tom, že když si člověk stáhne aktualizaci, která to údajně umožňuje tak to půjde, ale mě to nešlo.