» Poradna » Programy

Programek na extraktovani Flashe

Ahoj, prosim o radu, hledam nejaky programek ktery dokaze vyextraktovat flashove stranky na internetu tak abych si je mohl potom upravit podle sveho. Nejaky programek co mate otestovany, nejlepe bez instalovani, testoval jsem nejake freeware ale nic moc neslo.

Odpovědi na otázku

V nejnovejsim MyIE bylo neco na ukradeni flashu, ale delal jsem to celkem davno  Ukrast "flash" to umelo bez problemu, ale nevim jestli se to tak hodi na editaci, pac jsem to nepotreboval...

POKUD BUDE SWF AUTOREM UZAMCENO,TEZKO JEJ BUDES NA NECO MOCI POUZIT- NAVIC SWF JE JIZ VYSTUP- ASI BYS CHTEL FLA A TO TAM NEBUDE :(MAXIMALNE VZIT SWF JAKO CELEK A NEKAM BEZ DASLI EDITACE VLOZIT,ALE K CEMU :(VETSINOU TO BUDE BANNER NEBO REKLAMA :) AHOJ

jenze milej zlatej, i to swf lze dekompilovat, existuji na to programy

asi tak: Flash Saving Plugin 1.1.2 Web site: www.unhsolutions.net Support: support@unhsolutions.net