» Poradna » Windows (a jiné OS)

Prográmek, který po zapnutí Windows klikne myší na určenou souřadnici na ploše

Zdravím, mám jednoúčelové PC s programem, který se musí spustit vždy po zapnutí nebo restartu Windows a začne pak automaticky nahrávat. Ve starších verzích Windows fungovalo nastavení v tom programu, které automaticky spustilo s programem i ten záznam. Bohužel ve Windows 10 to nejde, pouze se spustí samotný program a musím pak ručně kliknout myší na tlačítko REC.Neznáte nějakou jednoduchou utilitku, jejíž zástupce by byl spolu s tou aplikací ve složce "po spuštění", utilitka by měla nastavené souřadnice, a sama by přesunula myš na danou pozici na ploše a tam jednou klikla na to tlačítko REC? Procházel jsem různé automatizační programy, ale vše je pro můj účel zbytečně složité a většinou tam ani nefunguje ten autostart po zapnutí Windows.Díky

Odpovědi na otázku

Určitě existuje cmd parametr který to nahrávání spustí. Takže se ho pokus najít a potom stačí vytvořit dávku s příkazem nebo použít Plánovač úloh.