» Poradna » Programy

Program

Dobry den existuje nějaký dobrý program aby stáhl nové ovladače sám a nainstaloval? př. ovladač k monitoru,... Děkuji mám win 10

Odpovědi na otázku

Ne. Ovladače existují vždy na webu výrobce daného zařízení.Ovladače k monitoru? To jako vážně?

Existuje, ale často dokáže rozvrtat systém, takže silně nedoporučuji. Ovšem ovladače k monitoru jsou nesmysl, ty se neinstalují.

Co třeba Driver Booster 9 je dobrý program?

Ne, není to dobrý program. Umíš číst? Tyhle programy dělají akorát problémy a často dokážou poškodit Windows. Ale nechápu co řešíš, žádný takový program není potřeba a ani není potřeba pořád instalovat nové a nové ovladače. Po zprovoznění počítače nainstaluješ jednou co je potřeba a pak třeba jednou za půl roku můžeš stáhnout a nainstalovat ovladače na grafiku, nic víc není potřeba. A to snad jednou za čas zvládneš ručně.

Ano, zde zatracovaný CCleaner má i ve free verzi "Driver Updater".Neměl jsem zatím odvahu to použít.

Možná kdybych odvahu našel tak dostanu +.

Nesmysl proc pokud je k monitoru ma...ovladace = icm profil + mozna frekvence

Nesmysl proto, že to není potřeba.

S default win ovladacema mam neznamy monitor a jede na 59Hz..s ovladacema pro monitor mam 60:[27EA63_HDMI.AddReg]HKR,"MODES\1920,1080",Mode1,,"30.0-83.0,56.0-61.0,+,+"HKR,,PreferredMode,,"1920,1080,60"HKR,,ICMprofile,0,"27EA63.ICM"

To jsem ještě neviděl, mě vždycky Windows snad už od XP píšou konkrétní typ monitoru a nikdy v životě jsem ovladače neinstaloval

Na monitor aplikují Windows výchozí univerzální ovladač - což může stačit, ale nemusí pro všechny provozované režimy zobrazení.

Je mozna i tim ze uz od XP mam vypnuty aktualizace ovladacu a systemu Radeji systemu dodam sam s cim ma pracovat..

To ale nejsou ovladače, to jen seznam podporovaných režimů, nic víc. Monitor opravdu žádné ovladače nepotřebuje a vlastně ani žádné ovladače monitoru neexistují. Ovladač je program, rutina, která obstarává komunikaci se zařízením na nejnižší úrovni. Monitor nic takového nepotřebuje, je to jen tupé zobrazvadlo.

Edit: ...zobrazovadlo.

Jasne, je to jen .inf a .icm, ale i to beru jako ovladace.

Windows update si sťahuje ovládače sám, takže program tam už máte, potrebujete len pripojenie na internet.

Jednoznačně troll. Takto pitomá otázka nikoho normálního nenapadne.

Stará Bréco, ty problémy vyrábíš snad na zakázku. Když počítačům nerozumíš (viz ostatní "pecky"), tak se nepokoušej o administraci systému na kterou zjevně vůbec nemáš.Funguje to? NEHRABEJ NA TO! Nefunguje to? Odnes to nějakému amatérovi, nebo do servisu."Ovladač" k monitoru? To je zajímavé, ani jsem to nepotřeboval ani ve W 95.

Problémy opravdu nevyrábí, skutečně je má. Jako např. v prosinci:Vera Kostelnikova01. 12. 2021 16:03 | Microsoft Windows 10 Chrome 96.0.4664.45Mněla jsem ho v opravne vše ok žádné pivo tam nenateklo takže pohodanebo v lednu:Vera Kostelnikova02. 01. 2022 15:16 | Microsoft Windows 10 Chrome 96.0.4664.110Není to přímo G-sync ale Comtibilni G-sync. Když běžěl pc a byl zapnutý monitor tak nejspíš mi vypadl display port je to duvod toho všeho?

Příště by to mělo prolít počítač směsí 10 % peroxidu vodíku s kyselinou chlorovodíkovou a bylo by po starostech s "programem".