» Poradna » Programy

Program

Dobry den...neviete niekto ci je taky prgram, ktory zaznamenava co sa cez klavesnicu napise napr do programu SKYPE ICQ alebo na nejakej stranke ?Samozrejme aby o tom ten konkretny clovek nevedel
DAkujem za odpoved

Odpovědi na otázku

a nacoze ti taky program je?

Takove programy samozrejme existuji a jsou i na slunecnici.cz. Ted si nevzpomenu na nazev, co jsem ze zvedavosti jednou pouzil, ale fungovalo to tak, ze kazde stisiknuti klavesnice se ukladalo do souboru txt a tam sis pak mohl precist vsechno. Pouzivaji to gauneri, spioni a zlodeji. Diky tomu v internetkavarnach vykradali hesla na ucty atd. K cemu to chces. Je to vesmes na podvratackou cinnost. Podvadi te holka?

Ano, takový program existuje (a ne jeden).

Nie nieje to kvoli tomu.len chcem kontrolovat bratove deti co robia na nete a po akych strankach chodia.vzdy historiu vymazavaju

Dakujem Vam

Tak to Vam pak bude jakykoli program tohoto typu na pikacu, protoze ho odhali, vypnou,...

Neodhali. Standardne nebyvaji tihle spioni videt ve spustenych aplikacich a navic by museli presne vedet nazev programu. Jinak si toho v te zaplave bez blizsi znalosti nemaji sanci vsimnout.

Uz jsem to i nasel - napr. www.slunecnice.cz ...

www.slunecnice.cz ... to už je asi lepší tento

www.novosoft.cz ...

a hovorí ti niečo slovko SÚKROMIE? rátam že tebe sa do komunikácie nikto nejebe. bratove deti niesú problém.problém si ty psychopat.tie deti asi vedia prečo za sebou mažú stopy