» Poradna » Web a internet

Program zobrazení rychlosti internetu

Zdravímpoptávám nějaký free prográmek který umí ve stavové liště zobrazoval aktuální rychlost internetu. Na mobilu

Odpovědi na otázku

Jinak jsou doma všichni zdrávi ?

Jo jo díky u nás vše OK

Popiš, o co konkrétního ti jde. Možná najdeš nějaký program, který ti ukáže, kolik zrovna protéká dat, ale nikdy nebudeš mít program, který ti bude ukazovat aktuální rychlost připojení (logicky).PrasatkoPee

Ano o to mi jde.Hledám program který ukáže kolik aktuálně protéká dat ale do lišty

Mno, tak hledej.PrasatkoPee

Díky za pomoc (všem zatím zúčastněným odborníkům) v poradně - program jsem hledal a když jsem nenacházel tak jsem se dovolil dotázat v poradně.Přeji všem hezkou neděli.

Myslíš první odkaz na dotaz android internet speed meter v google? )PrasatkoPee

Ano toto hledám, ale pro PC (i tak díky za snahu)proto píšu sem a ne na android forumv telefonu ho používám už několik let

Pro PC? V dotazu píšeš 'který umí ve stavové liště zobrazoval aktuální rychlost internetu. Na mobilu'.

Srovnej si to v hlavě.Tvůj dotaz zněl:Zdravímpoptávám nějaký free prográmek který umí ve stavové liště zobrazoval aktuální rychlost internetu. Na mobiluA teď píšeš:Ano toto hledám, ale pro PCTak co vlastně chceš?

Jinak jsem našel toto:https://is.gd/SfyiZohttps://is.gd/fdxMYLTřeba v tom něco najdeš.

Jsem to KRÁVA !!!sypu si popel na hlavu.Myslel jsem na to že potřebuji takový program co mám v mobilu a ruka to tam napsala (to v mobilu).Potřebuji funkční program kterej pojede na Win 10

To jsi, stačí se zeptat googla. windows 10 internet speed meter.PrasatkoPee

Pokud to máš na stahování tak by to měl umět daný program.A co se týče ostatního tak u mě jakýkoli provoz ukazuje firewall.

Pořád jsi nenapsal, co vlastně řešíš a čeho chceš dosáhnout.PrasatkoPee