» Poradna » Programy

Program vyzadujuci instalaciu .NET Core 3.1

Zdravim.Pri pokuse o instalaciu program vypise..Neviem najst,,je nutne nainstalovat Net core framework 3,1..chcete nainstalovat?Po kliknutia na ANO a naslednej instalacii Net core a restarte PC hlaska sa objavuje nadalej.Viete prosim kde robim chybu?Dik.

Odpovědi na otázku

Ano.Sem ma hodi po kliku v tej chybovej hlaskehttps://dotnet.microsoft.com/en-us/download/dotnet/3.1... Skusil som aj 6.0 ale ziadna zmena.

Čo je to za program?Vyskúšaj stiahnuť celý balík (SDK+Runtime):https://download.visualstudio.microsoft.com/download/pr/c3cf05a0-3011...

Parada!Toto pomohlo Dikes !Program bol OneHundredAndEightyCore

Co za troubu publikuje program, který k běhu potřebuje SDK?

Kdybys to napsal hned a nedelal tajnosti, tak o tom SDK pisou primo na FB u toho SW: "The error message is misleading I had the same . I found out I needed something called .net sdk runtimes it is a different download. When I installed that it fixed it instantly "