» Poradna » Programy

Program Tv Nostalgia

Nevíte, kde je ke shlénutí televizní program Tv Nostalgia? Já vím, vysílá chvíli, ale snad to někde presentuje.
díky

Odpovědi na otázku

CS Link
Hned první odpověď
www.digizone.cz ...

Asi si nerozumíme- já hledám televizní program- čili co dávají v 16.oo hod. v e 20. oo hod atd. chápeš? Vždy, když přepnu na Nostalgii, tak už nějaký film běží a ani jsem nevysledoval, jestli mají nějaké upoutávky a kdy.

Hallo

nevim, jak naladit televisni programm, tedy zive . Existuji nejake noviny?

Geore

Hallo

nevim co chcete, ale potrebuji nastabit denni ptogram TV NOSTALGIA, to jiste je nejak mozne.

Dekuji George

Program na nostalgii atd. najdete na strankach SPI WEB a nebo spi-film.sk/nostalgia/titulni-stranka/

Mám úplně stejný dotaz, můžete mi říct, kde najdu programovou skladbu TV Nostalgia, je opravdu náhoda strefit se do začátku vysílaného filmu.

Dalo to dost zabrat, ale ak stiahnes tu www.spi-film.sk ... tak to tam najdes

Jen tak jsem se na to podíval, za odkazem je čárka - ta se musí smazat, jinak Err404. Dále je tohle odkaz na filmbox, když se klikne na nostalgia: "... comming soon...".

Ospravedlnujem sa za zle vlozeny odkaz. Nesmies klikat na nostalgia, ale presne na tej stranke, ktoru som poslal stiahnut povedzme v pdf-ku program...tam to najdes (teda aj ostatne stanice, ale je medzi nimi aj nostalgia).

Program Nostalgie se konečně objevil zde: tv.sms.cz ...

A nebo tady: www.spi-film.sk ...