» Poradna » Programy

Program si nemocnice

Dobrý den,potřeboval bych doporučení na program (placený/neplacený), který by za mě dokázal rozepsat služby (denní/noční) na daný měsíc v závislosti na tom, jaký má daná sestra pracovní úvazek. Excel mi bohužel v tomto případě nestačí.Předem moc děkuji,Karel

Odpovědi na otázku

Excel na to samozřejmě stačí, ale musel bys ho umět.

Ono spousta opic si myslí, že Excel nedokáže plno věcí... že to je jen prostě ten program, kde jsou tabulky, tedy abychom si rozuměli, jsou tam ty malé obdelníčky vedle sebe po celým monitoru....

Ona si spousta opic mysli, ze operace slepeho streba je tezka, pritom staci jen spravna anestezie, rezat na spravnem miste, umet trochu sit a pak dat pacientovi spravne leky...

A ja ze toto je poradna: "určena k řešení problémů z oblasti počítačů a jiné digitální techniky".

Zkusil bych nejaky program co ma v nazvu "shift planner", ale osobni zkusenost nemam.https://www.google.com/search

něco k počtení:https://www.saasworthy.com/blog/top-free-and-open-so... vlastní zkušenost taky nemám.

Kde nestačí Excel, tam si poradí staniční sestra. Zvlášť, když jde o kombinace praktických a všeobecných sester na nočních.