» Poradna » Programy

Program regsrv32.exe se zacyklí a je nutný restart--co s tim?

 viz tit. čas od času, tak jednou až dvakrát do týdne na WinXP se zacyklí tento program a pořád se spouští jako nová aplikace - až mi zahltí pamět - co s tim může být?

Odpovědi na otázku

Ten program se nespousti sam od sebe. Spousti jej nejaka aplikace. Slouzi k registrovani nebo odregistrovani objektu z DLL knihoven.ZKus si zjistit, jakou knihovnu se snazi registrovat (jeho parametr) a podle toho mozna poznas, ktera aplikace to ma na svedomi

vsiml jsem si ze se to naposled spustilo kdyz jsem odinstalovaval gamesu od EA SPORTS - Fotball Manager 04, taky mi to pripadalo ze se to spusti jen kdyz neco spustim (uninstalator,..)..Az budu doma jeste na to mrknu..