» Poradna » Programy

Program pro zlumeni zvuku

Ahoj, cirou nahodou. Nenapada vas nejaky program na automaticke ztlumeni zvuku?Bezi mi v pocitaci casto spotify, do toho mi v prohlizeci bezi nejaka obcas hlaseni. Takze by se spotify vzdy ztisilo, kdyz by se ozvalo neco z prohlizece.Vim, ze jsem narocny. Jen jestli nekoho nahodou neco nenapada a neresi stejny problem.Diky, hezky vecer.

Odpovědi na otázku

Napiš si ho.

Sam prosim ohodnot relevanci tve rady. :)

Klidně, požaduješ složitou a docela náročnou věc. Něco podobného je např. integrováno (nebo jako plug-in) do video střižen či audio programů. "Když dosáhne špička zvuku jisté úrovně - zahájit automatické ztlumení podle daného algoritmu". > Připadá ti normální chtít od někoho radu na tvůj specifický problém? Chápeš co takový SW musí udělat - já ano.

Spis jsem myslel, ze pokud (a zrejme i dle tveho usudku) nesvedu pochopit, jak narocnou vec vlastne chci, tak si ji tezko napisu.Mel jsem pocit, ze to neni tak komplikovane. Kdyz mi bezi v pocitaci hudba, tak se pri volani ze skype ztisi. U Androidu je tez bezne, ze kdyz poslouchas hudbu a ozve se jiny zvuk, tak ji to na tu chvili docasne utisi.Cekal jsem tedy, ze nastavit podobne zvukove priority dle programu nemuze byt tak velky problem a mozna to jiz nekdy nekdo resil a vi o podobnem programku.Zjevne tedy neexistuje, pac pises, ze to je prilis slozite. Dobre, diky za odpovedi. Mej se fajn.

Když to není tak kde je?

Jednoduše na firefoxu vypni zvukové hlášky. Toď vše.