» Poradna » Programy

Program pro záznam videa z IP kamery

Ahoj, sháním nějaký kvalitní program pro uložení záznam z IP kamery, kdyby byl program freeware je to dobrý bonus. Každopádně by tento program měl zvládat ukládat záznam o frekvenci 100 fps. Máte někdo s nějakým dobré zkušenosti?

Odpovědi na otázku

Co je to za kameru? IP kamera by měla umět stream nahrávat někam do úloženého prostoru.Nějaké programy máš tady:http://en.wikipedia.org/wiki/IP_camera

Sony XCG 280E

Ta kamera ale neumí 100 fps

Umí 70 díky bindingu 100 byla rezerva

tedy binningu