» Poradna » Ostatní

Program pro wifi kamery

Ahoj, chci se zeptat jaký program na wifi kamery je podle vás nejlepší?Testuji iSpy, ale některé kamery to nevidí, proto mě zajímá alternativa.

Odpovědi na otázku

No nejlépe takový, který doporučuje výrobce kamer. Prakticky každý výrobce má ke svým kamerám program, případně v manuálu píše nějaký univerzální, se kterým kamery fungují.

Bohužel nemám všechny kamery od jednoho prodejce. Na zkoušku jsem vzal 5 kamer od různých prodejců než jsem se rozhodl pro jednu firmu, nerad bych ty 4 po jednom kuse nechal ležet bez použití, když jsou programy které všechny připojí bez problému.

No, tak to přeji úspěšné hledání. Žádný program neumí pracovat se všemi kamerami.

iSpy zatim pracuje se vším co jsem k tomu zkusil připojit.

Tak asi ne, když sám píšeš, že některé kamery nevidí. Neexistuje žádný program, který by uměl všechny. Může jich umět hodně, ale nikdy všechny, protože IP kamer jsou stovky výrobců a tisíce typů.

Očividně nemáš Jacku zkusenosti a jen prudis. Jinak bys sem nepsal takove nesmyslné odpovedi. Bud porad nebo nespamuj. Takovejch chytraku je plnej internet.

Bude asi záležet na kameře co máš. Já používám na Ip kameru safe view CMSClient, ale u tvojí kamery to nemusí fungovat

Máte někdo zkušenost s IP kamerou Tesla Smart 360 (Wifi) s Androidem běhá perfektně, ale zdá se mi že do PC/NTB to asi nedostanu. Má někdo tip na SW?Díky