» Poradna » Programy

Program pro úpravu videa !

Zdravíčko lidičky :)Hledám jednoduchý program na editaci videa, který bude zdarma.Chci jen spojovat videa + přidávat hudbu. Občas oříznout video a ták. Prostě jen jednoduché úpravy.Zná někdo něco takového zdarma ?A ještě jedna věc, ten program musí fungovat pod Windows XP :)Díkes !.

Odpovědi na otázku

pod XP? A máš vůbec počítač schopný to utáhnout? Můžeš zkusit ShotCut.

jo a na jednoduchý ořez použil Freemake Video Converter.

movie maker ? pravdepodobne už predinštalovaný

Windows Movie Maker, ten byl i na XP a je určitě zdarma. Možná je i součástí těch XPček.

Skus Shotcut. Pouzivam ho ako nahradu za EOL Movie Maker.Netusim vsak ci ide aj na XP.

Vyzkousej avidemux.

openshot