» Poradna » Programy

Program pro stažení videí z kurzu v internet. prohlížeči

Ahojte.Chtěl bych se zeptat.Mám předplacený výukový internetový kurz. Probíhá přes internet. prohlížeč. Součástí kurzu jsou také videa. Existuje nějaký program, placený/zdarma, který je umí stáhnout do PC? Když na video v kurzu (v prohlížeči) kliknu pravým tlačítkem, možnost uložit nelze. Nechtěl bych jednotlivá videa nahrávat přes PC, bylo by to náročné. Proto sháním program, který je jednoduše detekuje a pomůže mi je stáhnout. Kurz mám časově omezený a rád bych si nějaká videa uložil na později. Díky.

Odpovědi na otázku

Každý web to streamuje jinak. Bylo by dobré být konkrétní, na jakým webu ty kurzy sledujete.

Kurz máš zaplacený, požádej pořadatele o zaslání lekcí na CD/DVD.

Zrejme to maju zabezpecene zamerne, vyskusat mozes:http://www.downloadhelper.net/

Musím souhlasit s kolegou nade mnou.Často řeším stahování z různých serverů - Patreon, Skillmea...apod. Všechny většinou používají Vimeo privátní videa. A Vimeo se snaží částo znepříjemňovat život stahovačům. Nejrychlejší, nejpohodlnější a nikdy mě nezklamal - Video Download Helper pro Firefox. Jen to dělá QR kód v levém rohu, plná verze vychází na necelou pětistovku.