» Poradna » Programy

Program pro statiku

Zdravim, sháním nějaký program pro statické výpočty. Měl by umět vypočítat dřevo, beton, ocel, zkrátka vše. Teď např. potřebuji vypočítat asi dvacetimetrový průvlak složený z pěti I nosníků. Jsou tam dvě podpory. No a já mám navrhnout jaké I použít. Mohl by taky vytisknout dílčí výpočty. Díky za radu.

Odpovědi na otázku

Ida-nexis32

To je pěkný tenhle program je na www.ida.cz ale jen v demo verzi takže, pokud někdo ví o ostré verzi tak díky. nebo třeba Ansys

Na netu je nekde i crack a take primo crackla verze. U nas pouzivaji jenom ostrou s klicem.

Jo a abych nezapomel, nesnasim lidi co pouzivaji piratsky soft k vydelecne cinnosti.