» Poradna » Programy

Program pro sledování výkonu a teplot PC

Pomocí jakého programu je možné zjistit informace týkající se možnosti hraní a hratelnosti her na PC. Myslím tím FPS, ..a jiné výkonové parametry. A dále pomocí jakého programu je možné zjistit teploty CPU, graf karty,....Kde se dají stáhnout. Díky. Používám Visty.

Odpovědi na otázku

ad 1: neexistuje presná odpoveď, (napr. Fraps, 3Dmark, PC Mark, Sandra, Everest. Orthos, SuperPi, HDD Health...)
ad 2: napr. Speed Fan, Everest, HDD Health (len pri HDD) alebo monitorovacie utility dodávajú priamo výrobcovia dosiek...

ad1. Vyrobci her vzdy uvadeji minimalni a doporucenou HW konfiguraci. Minimalni konfigurace je takova, kde jde hra spustit (nicmene realne hrat jit nemusi).