» Poradna » Programy

Program Power director

Dobrý den Může prosím někdo poradit s programem Power Director, který je dodáván k USB Video Grabberu SVG 2,0 A 3Nemůžu ho rozchodit, navíc je pouze v angličtině.Děkuji za radu

Odpovědi na otázku

Pokud je to tohle,tak tu jsou češtiny. https://www.idnes.cz/hry/cestiny/software/powe...

to ze je v eng je vyhoda, lebo vacsinu navodov ako co spravis su v eng, takze ti to bude lahsie sa naucit. Za tyzden si ani nevsimnes, ze to nieje po cesky.

No já bych proti té angličtině nic neměl, ale pokud by se mi podařilo ho spustit aspoň jednou, aby dělal to co má A to se mi zatím nepodařilo.Kupoval jsem ho jako celek Video Grabber, pro převod VHS do počítače, jehož byl součástí. Bohužel po nainstalování, a připojení sice program spustím, ale nic se mi nezobrazuje.Pokud může někdo poradit byl bych moc rád

a co ti mam poradit? Spustis instalaciu, next next next, finish. Spusis program a ide. Ked nejde, mas problem niekde v pocitaci.