» Poradna » Windows (a jiné OS)

Program pošta ve windows 8 nestahuje obrázky

Měl bych malý dotaz, ve windows 8.1 mi defaultní mailový program odmítá zobrazovat přiložené fotky v mailech, přestože mám nastaveno "zobrazovat externí obrázky" (to se ale předpokládám týká spíš obrázků v html mailech). Najednu na mail, který obsahuje obrázky, ale v pravé části obrazovky se mi zobrazí jen text a dále nic. Můžu čekat jak dlouho chci, ale nic se nezobrazí. Jediný způsob, jak donutím program ke stažení obrázků a zobrazení jejich náhledů, je kliknout na "odpovědět". Pak mi vyskočí hláška, že "stahování přílohy nebylo dokončeno", jestli chci pokračovat nebo počkat na dokončení stahování. Zvolím "počkat na dokončení stahování" a teprve potom během chvíle naskočí náhledy přiložených obrázků. Netuší někdo, jak donutit program k automatickému stažení příloh? Bohužel možnosti nastavení mailového programu jsou velmi ubohé ve srovnání s předchozími verzemi ve windows 7.

Odpovědi na otázku

Pretoze windows 8.1. Uz roky je OS od MS pouzitelny az po SP. Kto chce byt BetaTester nech sa trapi.

Tak nevím, ale windows 8.1 jsou v podstatě SP pro windows 8, takže už by to neměla být beta, ne? Nicméně chyba je asi v tom, že se MS snažil mailový program až příliš zjednodušit a jak píše kolega níže, tak s přílohy moc nebere. Zkusím jiného klienta.

On on to je hlavne email klient spis na nahledy nez na bezne pouzivani. Ta aplikace obecne nerada zobrazuje prilohy.