» Poradna » Programy

Program-Pinnacle 11 vložení komentáře

V nt acer aspire ET 531 mám program Pinnacle 11 kde je možnost do filmu dát komentář. Mám sluchátka s mikrofonem ale nezdaři se mít zprovoznit možnost komentář vložit.Nastaveno mám v menu na mikrofon , ale žádná odezva.Co dělám za chybu ? Děkuji Zd

Odpovědi na otázku

Kde děláš chybu, nevím. Ona je ta funkce dost "na baterky", nikdy jsem ji nepoužíval. Vezmi nějaký záznamový program pro zvuk (používám Audacity), vytvoř wav nebo mp3 soubor a ten vlož do zvukové stopy. ("mít zprovoznit možnost komentář vložit": topra to čecha. Nebo automatický překlad?)