» Poradna » Notebooky

Program na zjištění otáček ventilátoru

Potřeboval bych poradit program, který mi zjistí otáčky ventilátoru u notebooku. Program CPUID HWMonitor mi otáčky ventilátoru nevypisuje a ještě jsem zkoušel program Open Hardware Monitor, ale bohužel ten mi taky otáčky ventilátoru neukazuje. Tak kdo zná nějakej program, kterej vám vypíše i otáčky tak poraďte.

Odpovědi na otázku

No tak to prostě notebook neumí. Resp. nepoužívá žádný z běžných čipů pro řízení otáček. Prostě se smiř s tím, že nebudeš otáčky vědět.

Tak to já mám noteboook který zjistí kdo a kolikrát se u něj uprdne.