» Poradna » Programy

Program na YouTube

Zdravím potřeboval bych program na YouTube kde mohu stáhnout Video a poté jsi znej vytáhnout Mp3.Nedávno jsem měl na stahování program Real Player 11gold. Tento program byl snad nejlepší který jsem znal měl opravdu hodně funkcí ale ted mi vypršela Licence. Tudíž mohu jen stahovat videa z YouTube ale už nemohu používat MP3 Converter.Tak jse na vás obracím s prozbou o radu na dobrý program na YouTube děkuji

Odpovědi na otázku

mám dojem, že stažení mp3 z youtube nabízely stránky keepvid.com a taky je taková možnost přímo v Download Helperu pro Firefox.